Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z tanimi lekami?

Utworzony przez qwerty, 19 lutego 2010 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Już BYŁY apteki wydające leki za 1gr min.Euroapteki i co prały pieniądze i rozdawały co nie ich szkoda słów na ludzką bezmyślność, a potem płacz bo po co zastanowic sie o co tu chodzi?aptekarze nie dajcie się !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
a ty tępa godziszowianko masz jedyną aptekę we wsi i jeszcze Ci mało...!!! nie na chapałaś się to kup sobie pole i bierz dotacje z unii jak wszystkie godziszowski!!! wszyscy tam byli przeciwko unii europejskiej, ale jak przyszło co do dopłat to mało się nie pozabijają żeby dostać więcej niż sąsiad... Tak pazernych ludzi jak w godziszowie to chyba nie ma w całej polsce!!! Kiedyś się zadławicie tym wszystkim!!!!
Mój drogi w tym malutkim tekście zrobiłeś 7 błędów ortograficznych,więc zanim napiszesz coś jeszcze lub jeszcze obrazisz kogoś mądrego proszę weż do ręki słownik ortograficzny.To zdecydowanie właściwsza lektura dla Ciebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swój napisał:
Już BYŁY apteki wydające leki za 1gr min.Euroapteki i co prały pieniądze i rozdawały co nie ich szkoda słów na ludzką bezmyślność, a potem płacz bo po co zastanowic sie o co tu chodzi?aptekarze nie dajcie się !!!!!
Na barykady białe brygady!!!! I pastylkami w durnych prostaczków:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli pani Kałuża też ma jakąś sieć aptek a nie jedną w tej wsi co ją napisałem przez małe g Strasznie mi głupio z powodu błędów i obiecuję że więcej się to nie powtórzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec z lekami za 1 grosz."Będą stałe,jednolite ceny leków i stałe marże" we wszystkich polskich aptekach .A apteki siecowe WON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te janowskie władze są PIS-owskie? http://images35.fotosik.pl/117/799c3bb0aff52cc9med.jpg http://images47.fotosik.pl/263/72f7a6b6723cc195.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie liczy się jedno - tanie leki. Skoro rodzina 6 osób musi wydawać parę set zł m-c na leki to numerem jeden jest znalezienie apteki, która sprzeda je najtaniej i tyle. Nie obchodzi nikogo dlaczego tak tanio oferują ten lek, czy mają dofinansowania, czy lepsze układy w hurtowni, tak długo jak ja płacę mniej przy kasie. Robię zakupy w łódzkiej aptece za grosze gdzie dbają o klienta na tyle, że farmaceutki zawsze przedstawią możliwość kupna zamiennika. Jak się podliczy różnice czasem, to można miesięcnie zaoszczędzić nawet 200-300zł przy droższych zakupach i to się liczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...